PamMap – historické fotografie Bratislavy

Od dnes môžete skúmať webstránku jedinečného projektu “Pamäť mesta Bratislavy” (skrátene PamMap). Jeho cieľom je sprístupniť dejiny mesta, v modernej digitálnej podobe, bez nutnosti navštevovať výstavy, knižnice, múzeá… Webstránka je zatiaľ iba v testovacej prevádzke, ale už teraz obsahuje množstvo... Čítať ďalej »

Oznam

Dnes sa zmenila adresa webstránky z dmrba.mwp.sk na veterany.mwp.sk. V najbližšej dobe prejde webstránka aj redizajnom a reštrukturalizáciou. Bude sa konečne automaticky prispôsobovať veľkosti displeja zariadenia, cez ktoré si prezeráte... Čítať ďalej »

Donau Masters 2014 nebude

Podla oficiálneho vyjadrenia sa 9. ročník rally neuskutoční pre údajné “riziko”. Členovia klubu sa o týždeň neskôr 11.-13.7.2014 zúčastnia podujatia “Alpenrallye Telfs”. Pre rekonštrukciu Starého mosta, priľahlého okolia a dopravných obmedzení sa aj tak nepovoľujú v tejto lokalite žiadne takto... Čítať ďalej »

Info: Donau Masters 2013

Ôsmy ročník Donau Masters sa uskutoční v termíne 4. až 6.júla 2013. Príjazd do Bratislavy je naplánovaný na sviatok sv. Cyrila a Metoda 5.júla o 18:00 od Slovenskej filharmónie k historickej budove Slovenského národného divadla na Hviezdoslavovom námestí. Potom budú... Čítať ďalej »